Prodecura zwrotu

Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny  z dn. 2 marca 2000r. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu. (Dz.U. nr 22,poz. 271 z późn. zm.) – dotyczy przedmiotów zakupionych w opcji Kup teraz.
Aby dokonać zwrotu proszę odesłać towar na adres: LOGOS Tomasz Kiżewski, Raczkowskiego 2, 64-800 Chodzież lub inny podany przez sprzedającego, w stanie niezmienionym chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu, wraz z dowodem zakupu oraz z wszystkimi elementami z jakimi  został dostarczony. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Klient.
Zwracany towar musi być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed naruszeniem w transporcie. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem. Pieniądze zostaną przesłane  w terminie do 14 dni

Poniżej przedstawiamy kroki wg których najlepiej postępować (ale niekoniecznie) aby szybko, sprawnie i bezproblemowo dokonać zwrotu towaru (można też postępować wg trybu przewidzianego przez ww ustawę)

1. Szczegółowo wypełnić formularz odstąpienia od umowy który można pobrać tu: DOC   PDF  oraz przesłać go na email:

2. Zostanie państwu nadany (oraz przesłany droga mailową) numer ZWR który należy umieścić na paczce w widocznym miejscu. Zostanie również przesłany adres do odesłania towaru. Numer ten stanowi jednocześnie potwierdzenie przyjęcia odstąpienia od umowy.

3. Spakować towar wraz z oryginalnym opakowaniem oraz z wszystkimi elementami z jakimi  został dostarczony.
4. Dołączyć dowód zakupu oraz podpisany formularz odstąpienia od umowy.
5. Wysłać towar na adres który otrzymają Państwo wraz z numerem ZWR.
Skip to content