Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup oprogramowania WAPRO z rabatem 30%.

Otwarcie firmy zazwyczaj wiąże się ze znacznymi wydatkami. Wychodząc na przeciw przedsiębiorcom i wspierając ich już na samym początku
oferujemy 30% rabatu na oprogramowanie firmy Asseco WAPRO dla nowo powstałych firm.

Dla firm które są już w posiadaniu oprogramowania, a nie są naszymi klientami, oferujemy profesjonalny serwis oprogramowania oraz atrakcyjne rabaty na aktualizacje.  Nasz serwis zajmuje się również pomocą dla użytkowników oprogramowania Asseco Warpo oraz opieką techniczną nad sprzętem komputerowym na teranie Piły, Chodzieży i okolic, oraz serwisujemy oprogramowanie zdalnie na terenie całej Polski.

startuj-z-asseco

Regulamin “startuj z Asseco -30%”

1. Organizatorem promocji „Startuj z Asseco WAPRO” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.2. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać nowo powstałe firmy w okresie do 12 miesięcy od daty rejestracji, wymagane jest okazanie wpisu do KRS lub Ewidencji Działalności Gospodarczej.

3. Promocja dotyczy firm, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania Asseco WAPRO.

4. Rabat obowiązuje tylko na oprogramowanie marki Asseco WAPRO.

5. Warunkiem uzyskania rabatu 30% jest przedstawienie w momencie zakupu oprogramowania w Dziale Sprzedaży Organizatora lub u jednego z Partnerów lub Dealerów zaświadczenia wymienionego w pkt. 2 niniejszego regulaminu.

6. Promocji nie można łączyć z innym.

7. Licencji zakupionej w ramach promocji nie można przekazać innemu podmiotowi przed upływem 12 miesięcy od daty zakupu.

8. Promocja trwa od 2 stycznia 2012 roku do odwołania.

9. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.

10. Oferta promocyjna jest dostępna na terenie całego kraju w sieci sprzedaży.

10. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Asseco WAPRO

Skip to content