Prosty i wydajny program do fakturowania

Program WF-Fakturka został stworzony dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset dokumentów handlowych miesięcznie. Nie posiada on zarządzania stanem magazynowym, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów w których nie jest to wymagane. Bardzo przydatny będzie zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach wystawiających po kilka faktur miesięcznie. Program umożliwia obsługę jednego podmiotu na jednym stanowisku.

Ilość funkcji programu ograniczona została do niezbędnego minimum, tak aby program był maksymalnie prosty w obsłudze i przejrzysty, a zaznajomienie się z jego funkcjami przez użytkownika szybkie i naturalne. Instalacja programu odbywa się automatycznie po włożeniu płyty instalacyjnej  i zajmuje chwile. Te cechy sprawiają, że program nie powinien sprawić kłopotu nawet użytkownikom nie mającym wcześniej do czynienia z komputerem a w szczególności zagadnieniami fakturowania komputerowego. Opanowanie jego funkcji nastąpi w sposób szybki i przyjemny.

Możliwość instalacji i uruchamianie programu WF-Fakturka z nośników pamięci flash (pamięci USB, kart SD itp) ułatwia przenoszenie danych i umożliwia wykorzystywanie aplikacji na wielu komputerach, we wszystkich miejscach świadczenia usług.

 

Jak łatwo rozpocząć pracę z WF-Fakturka


Masz problem z zakupionym u Nas programem ?

Napisz do nas na adres:

support@logos-net.pl

Nie chcesz tracić czasu na instalację i konfigurację, nudne rzeczy pozostaw to specjalistom